Mannen/Jongens Werpen

Balwerpen

Pl

Naam

Categorie

Prestatie

Plaats

Datum

1

Davey Danyluk 

JPA 

49.60 

Dongen 

24-09-95 

2

Mark Schellekens 

JPA 

44.47 

Dongen 

01-10-05 

3

Kris Beerens 

JPA 

41.28 

Dongen 

25-09-94 

4

Daan van Krevelen 

JPA 

40.13 

Heerlen 

18-08-07 

5

Phill Pols

JPA

39.41

Dongen

07-10-12

6

Chuck Pols

JPA

37.31

's Gravenwezel (B)

11-05-14

7

Stijn Rutten 

JPA 

36.94 

Dongen 

28-09-97 

8

Bryan Embrechts 

JPB 

36.31 

Tilburg 

25-09-05 

9

Bob Rijvers 

JPA 

36.24 

Dongen 

24-09-95 

10

Bart Timmermans 

JPA 

36.08 

Dongen 

26-09-93 

Kogelstoten 1.000 gram

Pl

Naam

Categorie

Prestatie

Plaats

Datum

1

Chuck Pols

JPB

8.23

Ninove (B)

06-05-12

2

Giel van den Mosselaar

JPC

8.18

Vlijmen

02-12-18

3

Daan van Krevelen 

JPC 

8.02 

Reusel 

30-10-04 

4

Sam van der Pol

JPB

7.70

Brasschaat (B)

20-09-08

5

Lekan Dalenberg 

JPC 

7.62 

Reusel 

28-10-06 

6

Thijn Aarden 

JPC 

7.45 

Reusel 

30-10-99 

7

Kris Beerens 

JPC 

7.43 

Reusel 

26-10-91 

8

Jorn Sprangers 

JPC 

7.35 

Reusel 

26-10-02 

9

Tom Rijvers 

JPC 

7.24 

Reusel 

22-10-94 

10

Stijn Rutten 

JPC 

7.22 

Reusel 

22-10-94 

Kogelstoten 2.000 gram

Pl

Naam

Categorie

Prestatie

Plaats

Datum

1

Phill Pols

JPA

10.65

Reusel

27-10-12

2

Davey Danyluk 

JPA 

10.31 

Reusel 

28-10-95 

3

Cas Blakenburg

JPA

9.72

Oosterhout

04-09-10

4

Maurice Snoeren 

JPA 

9.70 

Dongen 

26-09-87 

5

Mark Schellekens

JPA

9.29

Boxtel

11-09-05

6

Daan van Krevelen 

JPA 

9.06 

Tilburg

19-05-07 

7

Niels Brugman 

JPA 

8.98 

Eindhoven 

31-08-96 

8

Sam van der Pol

JPA

8.96

Reusel

30-10-10

9

Stijn van Opstal 

JPA 

8.86 

Veldhoven 

06-09-03 

10

Chuck Pols

JPA 

8.83

Hoboken (B)

02-02-14

Kogelstoten 3.000 gram

Pl

Naam

Categorie

Prestatie

Plaats

Datum

1

Cas Blakenburg

JJD

12.35

Amsterdam

02-09-12

2

Davey Danyluk 

JJD 

12.34 

Dongen 

28-09-97 

3

Phill Pols

JJD

12.25

Antwerpen (B)

24-08-14

4

Mark Schellekens 

JJD 

11.99 

Reusel 

27-10-07 

5

Roger Snoeren 

JJD 

11.26 

Valkenswaard 

12-07-86 

6

Remco Sanders 

JJD 

11.19 

Dongen 

26-09-04 

7

Jorn Sprangers 

JJD 

10.90 

Dongen 

22-09-07 

8

Ryan Marcus

JJD

10.71

Tilburg

30-06-18

9

Bart Liesen 

JJD 

10.65 

Kaatsheuvel 

19-02-06 

10

Stijn van Opstal 

JJD 

10.61 

Dongen 

02-10-05 

Kogelstoten 4.000 gram

Pl

Naam

Categorie

Prestatie

Plaats

Datum

1

Phill Pols

JJC

15.46

Assendelft

15-10-16

2

Tim Schellekens 

JJC 

14.76 

Dongen 

01-10-05 

3

Daan van Krevelen

JJC

14.10

Dongen

01-10-11

4

Glenn Pols

JJC

13.78

Amsterdam

25-08-13

5

Mark Schellekens

JJC

13.14

Dongen

26-09-09

6

Remco Sanders 

JJC 

12.92 

Utrecht 

04-02-06 

7

Cas van Eersel

JJC

12.74

Best

13-06-11

8

Davey Danyluk 

JJC 

12.49 

Eindhoven 

05-06-99 

9

Sam van der Pol

JJC 

12.27

Waalwijk

06-04-14

10

Thijn Aarden 

JJC 

12.14 

Dongen 

30-09-06

Kogelstoten 5.000 gram

Pl

Naam

Categorie

Prestatie

Plaats

Datum

1

Scott Pols

JJB /U18

13.72

Best

26-04-16

2

Glenn Pols

JJB/U18

13.67

Weert

15-06-14

3

Tim Schellekens

JJB/U18

13.52

Gent (B)

17-02-07

4

Phill Pols

JJB/U18

13.31

Apeldoorn

28-01-17

5

Sam van der Pol

JJB/U18

13.23

Apeldoorn

30-01-16

6

Cas van Eersel

JJB/U18 

12.98

Gemert

08-06-13

7

Ardy van Broekhoven 

JJB/U18

12.93 

Hoboken (B) 

04-01-98 

8

Daan van Krevelen

JJB/U18

12.64

Drunen

20-06-13

9

Thijn Aarden 

JJB/U18

12.52 

Dongen

29-09-07 

10

Mark Schellekens

JJB/U18

12.45

Dongen

10-04-11

Kogelstoten 6.000 gram

Pl

Naam

Categorie

Prestatie

Plaats

Datum

1

Glenn Pols

JJA/U20

13.75

Vught

30-06-17

2

Cas van Eersel

JJA/U20

12.68

Dongen

19-01-14

3

Tim Schellekens

JJA/U20

12.55

Brasschaat (B)

20-09-08

4

Scott Pols

JJA/U20

12.52

Dongen

08-04-17

5

Davey Danyluk 

JJA/U20 

12.08 

Oosterhout 

27-05-03 

6

Ardy van Broekhoven 

JJA/U20

11.91 

Utrecht 

28-05-99 

7

Robin van Sunten

JJA/U20

11.69

Brasschaat (B)

20-09-08

8

Jordy Pfrommer

JJA/U20

11.56 

Dongen

27-09-08

9

René Peeters

M50

11.50

Kapellen (B)

06-08-17

10

Chris Jansen 

JJA/U20

11.47 

Oosterhout 

14-04-91 

Kogelstoten 7.260 gram

Pl

Naam

Categorie

Prestatie

Plaats

Datum

1

Ardy van Broekhoven 

HSEN 

11.84 

Dongen 

30-09-06 

2

Glenn Pols

JJA/U20

11.74

Vught

27-08-17

3

Tim Schellekens

HSEN

11.16

Papendrecht

26-03-11

4

Geert van 't Hullenaar 

HSEN 

11.09 

Dongen 

23-01-05 

5

Ronnie de Leeuw 

HSEN 

10.93 

Waalwijk 

15-05-94 

6

Davey Danyluk 

HSEN 

10.93 

Dongen 

22-01-06 

7

Coen Pfrommer 

HSEN 

10.91 

Dordrecht 

12-06-88 

8

Jordy Pfrommer

HSEN

10.91

Dongen

06-10-12

9

Robin van Sunten

HSEN

10.73

Reusel

27-06-09

10

Martijn Flipsen

HSEN

10.71

Apeldoorn

10-03-18

Discuswerpen 600 gram

Pl

Naam

Categorie

Prestatie

Plaats

Datum

1

Chuck Pols

JPA

19.71

Oordegem (B)

09-08-14

2

Phill Pols

JPA

18.55

Gentbrugge (B)

20-05-12

3

Daan van Krevelen

JPA

17.77

Lebbeke (B)

14-07-07

4

Milan Rozenbrand

JPA

14.80

Dongen

05-07-15

5

Sam van der Pol

JPA

14.37

Turnhout (B)

05-06-10

6

Finn Lodders

JPA

13.54

Dongen

05-07-15

7

Bengt Kramer

JPA

13.34

Dongen

05-07-15

8

Boudewijn van der Linden

JPA

10.29

Dongen

05-07-15

9

Pepijn Wijnen

JPA

9.23

Dongen

05-07-15

10

Scott van IJzendoorn

JPA

8.65

Dongen

05-07-15

Discuswerpen 750 gram

Pl

Naam

Categorie

Prestatie

Plaats

Datum

1

Phill Pols

JJD

33.39

's Gravenwezel (B)

11-05-14

2

Lekan Dalenberg

JJD

28.40

Kapellen (B)

18-09-10

3

Glenn Pols

JJD

21.13

Lier (B)

30-07-11

4

Scott Pols

JJD

20.05

Gentbrugge (B)

20-05-12

5

Pim van der Pol

JJD

17.35

Kapellen (B)

18-09-10

6

Niels Verheugd

JJD

17.27

Kapellen (B)

18-09-10

7

Sijbren Altena

JJD

17.20

Kapellen (B)

18-09-10

Discuswerpen 1.000 gram

Pl

Naam

Categorie

Prestatie

Plaats

Datum

1

Phill Pols

JJC

52.09

Gladbeck (D)

03-09-16

2

Glenn Pols

JJC

47.09

Amsterdam

25-08-13

3

Davey Danyluk 

JJC 

43.13 

Eindhoven 

10-07-99 

4

Daan van Krevelen

JJC

41.26

Gorinchem

14-05-11

5

Mark Schellekens

JJC

40.80

Amsterdam

23-08-09

6

Scott Pols

JJC 

40.36

Baarle-Nassau

28-06-14

7

Sam van der Pol

JJC 

39.67

Oosterhout

06-09-14

8

Niels Brugman 

JJC 

38.32 

Dongen 

08-10-00 

9

Remco Sanders 

JJC 

37.90 

Dongen 

01-01-06 

10

Jesse Pfrommer 

JJC 

37.73 

Apeldoorn 

08-09-07 

Discuswerpen 1.500 gram

Pl

Naam

Categorie

Prestatie

Plaats

Datum

1

Scott Pols

JJB/U18

45.97

Vught

28-03-16

2

Glenn Pols

JJB/U18 

41.04

Weert

15-06-14

3

Sam van der Pol

JJB/U18

40.94

Breda

03-07-16

4

René Peeters

M50

38.06

Beveren (B)

25-07-17

5

Davey Danyluk

JJB/U18

37.88

Weert

11-06-00

6

Ardy van Broekhoven 

JJB/U18 

36.39 

Roermond 

24-10-98 

7

Jesse Pfrommer

JJB/U18

36.26

Oss

03-05-09

8

Hans Prinssen 

JJB/U18

35.62 

Drunen 

26-06-88 

9

Phill Pols

JJB/U18

35.46

Vught

17-04-17

10

Niels Brugman 

JJB/U18

34.42 

Essen (B) 

29-09-02 

Discuswerpen 1.750 gram

Pl

Naam

Categorie

Prestatie

Plaats

Datum

1

Glenn Pols

JJA/U20

39.54

Vught

30-06-17

2

Scott Pols

JJA/U20

37.59

Dongen

08-04-17

3

Jesse Pfrommer

JJA/U20

37.39

Amersfoort

02-07-11

4

Mark Sibering

JJA/U20

36.26 

Veldhoven

11-05-86 

5

Sam van der Pol

JJA/U20

35.34

Dongen

08-04-17

6

Davey Danyluk 

JJA/U20 

35.08 

Dongen 

06-10-02 

7

Niels Brugman 

JJA/U20

34.68 

Dongen 

28-09-03 

8

Dion Schellekens

JJA/U20

32.66

Dongen

11-04-10

9

Jordy Pfrommer 

JJA/U20 

32.50 

Tilburg 

29-06-08 

10

Joost Farla 

JJA/U20 

32.22 

Dongen 

07-01-01 

Discuswerpen 2.000 gram

Pl

Naam

Categorie

Prestatie

Plaats

Datum

1

Mark Sibering 

HSEN 

35.10 

Zierikzee

11-06-89

2

Glenn Pols

HSEN

34.59

Vught

22-04-19

3

René Peeters

M40

33.94

Stekene (B)

28-08-10

4

Coen Pfrommer 

HSEN 

33.74 

Vught 

24-04-84 

5

Mark Schellekens

HSEN

33.33

Dongen

16-05-18

6

Ralph Jacobs

HSEN 

31.76 

Papendrecht

28-03-09

7

Ronnie Broeders

HSEN

31.62

Kapellen (B)

07-06-92

8

Stijn Rutten

HSEN 

31.61 

Brasschaat (B)

20-09-08

9

Ardy van Broekhoven

HSEN

31.44

Baarle-Nassau

27-05-08

10

Davey Danyluk 

JJA/U20

31.30 

Steenwijk 

15-09-02 

Speerwerpen 400 gram

Pl

Naam

Categorie

Prestatie

Plaats

Datum

1

Phill Pols

JJD

47.61

Amsterdam

07-09-14

2

Mark Schellekens 

JJD 

44.23

Emmeloord

15-09-07

3

Jelle de Roon

JJD

39.02

Amsterdam

08-09-13

4

Davey Danyluk 

JJD 

38.88 

Dongen 

27-09-97 

5

Daan van Krevelen

JJD

38.05

Amsterdam

06-09-09

6

Robin van Sunten 

JJD 

37.21 

Dongen 

24-03-02 

7

Joost Farla 

JJD 

36.88 

Dongen 

23-09-95 

8

Bart Timmermans 

JJD 

35.28 

Kerkrade 

10-06-95 

9

Willem Heijboer 

JJD 

34.83 

Dongen 

05-01-02 

10

Bram Denissen 

JJD 

34.51 

Dongen 

30-09-06 

Speerwerpen 600 gram

Pl

Naam

Categorie

Prestatie

Plaats

Datum

1

Phill Pols

JJC

51.82

Dongen

25-09-16

2

Mark Schellekens 

JJC 

51.45 

Gladbeck (D)

06-09-08

3

Daan van Krevelen

JJC

50.26

Best

10-09-11

4

Sijmen Doorakkers

JJC

45.21

Uden

09-07-17

5

Joost Farla 

JJC 

43.84 

Alphen aan den Rijn 

13-09-97 

6

Glenn Pols

JJC

42.32

Rotterdam

14-09-13

7

Cas van Eersel

JJC

42.18

Gemert

29-05-11

8

Davey Danyluk 

JJC 

42.04 

Kapellen (B) 

25-09-99 

9

Mark de Weerd 

JJC 

41.80 

Helmond 

26-09-87 

10

Kris Beerens 

JJC 

41.54 

Dongen 

27-09-98 

Speerwerpen 700 gram

Pl

Naam

Categorie

Prestatie

Plaats

Datum

1

Mark Schellekens

JJB/U18

50.49

Dongen

10-04-11

2

Daan van Krevelen

JJB/U18

50.34

Zierikzee

13-05-12

3

Joost Farla 

JJB/U18

49.70 

Reusel

26-06-99 

4

Ronnie Broeders 

JJB/U18

48.80 

Vught 

13-08-88 

5

Kris Beerens 

JJB/U18 

46.63 

Breda 

14-09-99 

6

Phill Pols

JJB/U18

46.48

Dongen

08-04-17

7

Glenn Pols

JJB/U18

46.45

Dongen

28-09-14

8

Bram Denissen

JJB/U18 

46.27

Dongen

27-09-99

9

Mark de Weerd

JJB/U18

44.98

Dongen

24-09-89

10

Willem Heijboer 

JJB/U18 

44.97 

Den Bosch 

02-09-06 

Speerwerpen 800 gram

Pl

Naam

Categorie

Prestatie

Plaats

Datum

1

Ronnie Broeders 

HSEN 

54.82 

Weert 

06-09-92 

2

Ardy van Broekhoven 

HSEN 

48.62 

Tilburg 

05-07-06 

3

Joost Farla 

HSEN 

47.95 

Steenwijk 

15-09-02 

4

Mark Schellekens

HSEN

47.86

Grootebroek

09-09-18

5

Roger Hamelinck 

HSEN 

46.95 

Oosterhout 

01-04-01 

6

Mark de Weerd 

HSEN 

45.96 

Oosterhout 

19-04-92 

7

Robin van Sunten 

JJA/U20

45.73 

Tilburg 

29-06-08 

8

Glenn Pols

HSEN

45.22

Zundert

27-05-18

9

Martijn Flipsen

HSEN

44.27

Dongen

07-04-18

10

Coen Pfrommer 

HSEN 

44.18 

Oosterhout 

27-06-85 

Kogelslingeren 4.000 gram

Pl

Naam

Categorie

Prestatie

Plaats

Datum

1

Sam van der Pol

JJD 

12.44

Breda

14-10-12

Kogelslingeren 5.000 gram

Pl

Naam

Categorie

Prestatie

Plaats

Datum

1

Ardy van Broekhoven 

JJB/U18

43.36 

Steenbergen 

08-09-98 

2

Piet van Ham 

M60

30.27 

Steenbergen 

12-04-08 

3

Gerard van Broekhoven

M60

26.68

Zutphen

29-10-16

4

Geert van 't Hullenaar 

JJB/U18 

24.23 

Breda 

17-10-99 

5

Jesse Pfrommer

JJB/U18

22.62

Breda

18-10-09

6

Bernard Oerlemans

M60

21.69

Zutphen

27-10-18

7

Glenn Pols

JJB/U18

20.61

Rotterdam

18-01-14

8

Frits van der Velden

M60

19.72

Vught

02-04-18

Kogelslingeren 6.000 gram

Pl

Naam

Categorie

Prestatie

Plaats

Datum

1

René Peeters

M50

41.80

Sint Niklaas (B)

25-05-17

2

Ardy van Broekhoven 

JJA/U20 

38.83 

Vught 

09-04-00 

3

Tim Schellekens

JJA/U20

34.68

Vlaardingen

06-09-08

4

Gerard van Broekhoven 

M50 

28.43 

Eeklo (B) 

14-10-06 

5

Piet van Ham 

M50

26.15 

Boskoop 

20-06-98 

6

Frank Pols

M55

24.43

Vught

20-08-20

7

Frits van der Velden

M55

22.38

Zutphen

26-10-13

8

Hans Heesbeen jr 

JJA/U20

18.88 

Boskoop 

20-06-98 

9

Ad de Laat 

M50

16.35 

Eindhoven 

11-02-06 

10

Hans Heesbeen sr 

M50

15.27 

Eindhoven 

07-02-04 

Kogelslingeren 7.260 gram

Pl

Naam

Categorie

Prestatie

Plaats

Datum

1

René Peeters

M45

39.06

Turnhout (B)

09-04-17

2

Ardy van Broekhoven 

HSEN 

38.50 

Eeklo (B) 

14-10-06 

3

Tim Schellekens

HSEN

32.94

Helmond

16-06-11

4

Gerard van Broekhoven 

M45

27.45 

Eindhoven 

25-05-02 

5

Glenn Pols

HSEN

24.39

Vught

22-04-19

6

Ralph Jacobs

HSEN

22.59

Lisse

28-08-11

7

Bernard Oerlemans 

M45

18.38 

Eindhoven 

11-02-06 

8

John Danyluk 

M45

18.29 

Eindhoven 

25-05-02 

9

Alex van Krevelen

M35

17.65

Vlaardingen

06-09-08

10

Piet van Ham 

M45

16.94 

Breda 

19-10-97 

Gewichtwerpen 9.080 gram

Pl

Naam

Categorie

Prestatie

Plaats

Datum

1

Gerard van Broekhoven 

M60

11.03

Zutphen

29-10-16

2

Bernard Oerlemans

M60

10.24

Zutphen

27-10-18

Gewichtwerpen 11.340 gram

Pl

Naam

Categorie

Prestatie

Plaats

Datum

1

René Peeters

M50

15.49

Sint Niklaas (B)

24-06-17

2

Gerard van Broekhoven 

M50

11.14

Eindhoven

10-02-07

3

Piet van Ham

M55

10.68 

Eindhoven

10-02-07

4

Frank Pols

M50

10.64

Edam

28-10-18

5

Frits van der Velden

M55

7.85

Breda

09-10-16

6

Ad de Laat 

M50

7.25 

Eindhoven

24-05-03 

7

Hans Heesbeen sr 

M50 

6.83

Eindhoven

07-02-04

Gewichtwerpen 15.880 gram

Pl

Naam

Categorie

Prestatie

Plaats

Datum

1

René Peeters

M45

12.25

Eindhoven

04-02-17

2

Ardy van Broekhoven 

HSEN

10.80 

Eindhoven 

07-02-04

3

Gerard van Broekhoven

M45

9.95

Eindhoven

29-05-04

4

Bernard Oerlemans

M45

7.25

Eindhoven 

10-02-07

5

John Danyluk

M45

6.73

Eindhoven 

25-05-02

6

Ad de Laat 

M45

6.09

Eindhoven 

25-05-02

 

 

Beste Lijsten Mannen Overzicht