Mannen Senioren Overall

(bij eventuele vragen/opmerkingen: webbeheer@atledo.nl)

 

35 meter 

Pl

Naam

Prestatie

Plaats

Datum

1

Ralph Jacobs

4.5 h

Dongen

18-01-09

2

Ronnie Broeders

4.6 h

Uden

03-11-90

 

Christiaan Langeveld

4.6 h

Eindhoven

08-01-94

4

Geert van 't Hullenaar

4.7 h

Vlijmen

22-12-02

5

Bram Denissen

4.96

Dongen

17-01-16

 

Benno Snepvangers

4.96

Dongen

15-01-17

7

Jeroen Farla

4.8 h

Den Bosch

30-01-00

 

Roger Hamelinck

4.8 h

Vlijmen

10-12-00

 

Niels Brugman

4.8 h

Dongen

22-01-06

 

Willem Heijboer

4.8 h

Dongen

17-01-10

 40 meter 

Pl

Naam

Prestatie

Plaats

Datum

1

Ronnie Broeders

5.0 h

Dongen

26-01-92

 

Geert van't Hullenaar

5.0 h

Dongen

19-01-03

3

Mark Sibering

5.1 h

Tilburg

24-01-87

 

Roger Hamelinck

5.1 h

Dongen

16-01-00

5

Christiaan Langeveld

5.2 h

Eersel

13-11-93

6

Benno Snepvangers

5.47

Zoetermeer

07-01-17

7

Hans Prinssen

5.3 h

Dongen

26-01-92

 

Mark de Weerd

5.3 h

Dongen

26-01-92

 

Ardy van Broekhvoen

5.3 h

Dongen

14-01-01

10

Hans Lodewijks

5.4 h

Dongen

27-01-91

50 meter 

Pl

Naam

Prestatie

Plaats

Datum

1

Ronnie Broeders

6.21

Den Haag

15-12-91

2

Ardy van Broekhoven

6.44

Utrecht

05-02-06

3

Benno Snepvangers

6.46

Zoetermeer

07-01-17

4

Kris Beerens

6.61

Dordrecht

25-01-03

5

Hans Lodewijks

6.5 h

Utrecht

11-12-88

6

Joeri van Etten

6.82

Utrecht

02-02-15

7

Jeroen Farla

6.93

Dordrecht

29-01-05

8

Johan Verschure

6.7 h

Utrecht

11-12-88

60 meter 

Pl

Naam

Prestatie

Plaats

Datum

1

Mark Sibering

7.1 h

Dortmund (D)

1988

2

Ardy van Broekhoven

7.42

Hoboken (B)

30-12-00

 

Willem Heijboer

7.42

Apeldoorn

28-02-09

4

Benno Snepvangers

7.47

Gent (B)

05-12-15

5

Marco Joosen

7.51

Den Haag

08-12-96

6

Bram Denissen

7.61

Hoboken (B)

17-11-13

7

Kris Beerens

7.74

Hoboken (B)

07-12-02

8

Tim Schellekens

7.78

Hoboken (B)

23-01-10

9

Joeri van Etten

7.88

Apeldoorn

25-01-14

10

Thomas van Schijndel

7.97

Hoboken (B)

17-11-13

60 meter horden 

Pl

Naam

Prestatie

Plaats

Datum

1

René Peeters

8.9 h

Someren

01-02-87

2

Christiaan Langeveld

9.17

Someren

26-11-95

3

Ralph Jacobs

9.29

Hoboken (B)

07-12-08

4

Tim Schellekens

9.37

Hoboken (B)

23-01-10

5

Bart Candel

10.52

Gent (B)

26-12-10

6

Glenn Pols

10.68

Sittard

17-12-17

7

Jeroen Farla

12.34

Hoboken (B)

03-02-08

100 meter 

Pl

Naam

Prestatie

Plaats

Datum

1

Kees van de Nieuwenhuizen

10.89

Koblenz (D)

02-07-83

2

Mark Sibering

11.14

Breda

24-05-87

3

Benno Snepvangers

11.37

Dongen

11-05-16

4

Ronnie Broeders

11.2 h

?

1992

 

Willem Heijboer

11.2 h

Dongen

26-09-09

6

Geert van 't Hullenaar

11.45

Weert

08-06-03

7

Bram Denissen

11.54

Tilburg

22-08-15

8

Mark Havermans

11.3 h

Valkenswaard

09-09-89

9

Ardy van Broekhoven

11.69

Delft

02-09-01

10

Daan de Jong

11.6 h

Dongen

12-04-01

110 meter horden 

Pl

Naam

Prestatie

Plaats

Datum

1

René Peeters

16.0 h

Weert

27-05-87

2

Geert van 't Hullenaar

16.35

Bergen op Zoom

04-05-03

3

Ralph Jacobs

16.2 h

Dongen

02-10-11

4

Bram Denissen

16.59w

Zevenbergen

22-04-18

5

Tim Schellekens

17.02

Dordrecht

25-04-10

6

Tim Geers

17.08

Dongen

08-05-11

7

Christiaan Langeveld

16.9 h

Etten-Leur

21-05-95

8

Mark Schellekens

17.5 h

Dongen

27-09-15

9

Roger Hamelinck

17.93

Steenbergen

05-06-05

10

Niels Brugman

17.7 h

Dongen

28-09-08

150 meter 

Pl

Naam

Prestatie

Plaats

Datum

1

Benno Snepvangers

17.49

Tilburg

31-03-18

2

Kris Beerens

17.3 h

Waalwijk

06-04-03

 

Geert van 't Hullenaar

17.3 h

Waalwijk

06-04-03

4

Daan de Jong

17.9 h

Waalwijk

06-04-03

5

Ralph Jacobs

18.0 h

Dongen

01-04-07

6

Tim Schellekens

18.42

Drunen

23-06-11

7

Mark de Weerd

18.59

Den Haag

15-12-91

8

Joeri van Etten

18.61

Tilburg

29-03-14

9

Jeroen Farla

18.4 h

Waalwijk

06-04-03

10

Glenn Pols

19.26

Tilburg

31-03-18

200 meter 

Pl

Naam

Prestatie

Plaats

Datum

1

Kees van de Nieuwenhuizen

22.11

Koblenz (D)

02-07-83

2

Mark Sibering

22.5 h

Hengelo

21-05-88

3

Willem Heijboer

23.01

Zevenbergen

21-06-09

4

Benno Snepvangers

23.26

Barendrecht

01-07-18

5

Mark Havermans

23.4 h

Sittard

04-06-90

6

René Peeters

23.5 h

Veldhoven

17-04-88

7

Bram Denissen

23.85

Zevenbergen

21-04-13

8

Geert van 't Hullenaar

23.93

Dongen

05-09-03

9

Ralph Jacobs

24.11

Gent (B)

16-03-08

10

Tim Schellekens

24.19

Waalwijk

08-06-10

200 meter horden 

Pl

Naam

Prestatie

Plaats

Datum

1

Ralph Jacobs

26.87

Delft

12-09-09

300 meter 

Pl

Naam

Prestatie

Plaats

Datum

1

Benno Snepvangers

36.39

Tilburg

31-03-18

2

Ralph Jacobs

38.04

Turnhout (B)

07-08-09

3

Martijn Flipsen

38.41

Tilburg

01-04-17

400 meter 

Pl

Naam

Prestatie

Plaats

Datum

1

René Peeters

50.33

Vught

15-05-88

2

Benno Snepvangers

50.55

Best

01-09-18

3

Geert van 't Hullenaar

51.35

Papendrecht

06-06-04

4

Willem Heijboer

51.39

Dordrecht

19-04-09

5

Ralph Jacobs

52.1 h

Dongen

28-09-08

6

Johan Verschure

52.8 h

Valkenswaard

01-07-93

7

Daan de Jong

53.1 h

Dongen

07-10-00

8

Ronnie Broeders

53.3 h

Dongen

19-09-92

9

Mark Havermans

53.48

Roosendaal

03-8-88

10

Mark Sibering

53.5 h

Oosterhout

17-09-88

400 meter horden 

Pl

Naam

Prestatie

Plaats

Datum

1

René Peeters

57.6 h

Veldhoven

01-05-88

2

Benno Snepvangers

58.73

Utrecht

15-07-16

3

Geert van 't Hullenaar

58.87

Zierikzee

18-05-03

4

Ralph Jacobs

59.45

Aalter (B)

12-08-07

5

Tim Schellekens

61.33

Bergen op Zoom

09-05-10

6

Johan Verschure

64.4 h

Vught

18-08-90

7

Roger Hamelinck

66.00

Papendrecht

06-06-04

8

Hans Lodewijks

66.0 h

Vught

18-08-90

9

Albert Verschure

66.4 h

Vught

18-08-90

10

Jeroen Farla

67.5 h

Waalwijk

11-09-03

600 meter 

Pl

Naam

Prestatie

Plaats

Datum

1

Ralph Jacobs

1.28.95

Amersfoort

11-04-09

800 meter 

Pl

Naam

Prestatie

Plaats

Datum

1

René Peeters

1.56.27

Eindhoven

22-05-88

2

Ad Peeters

1.56.7

Eindhoven

11-05-88

3

Benno Snepvangers

1.57.12

Zevenbergen

22-04-18

4

Johan Verschure

2.00.1

Vught

19-05-94

5

Ralph Jacobs

2.02.40

Tilburg

09-07-08

6

Jeroen Farla

2.05.7

Oud-Beijerland

15-06-03

7

Stijn Rutten

2.07.70

Roosendaal

06-06-10

8

Stef Brenders

2.09.7

Breda

08-05-87

9

Daan de Jong

2.09.9

Dongen

13-09-00

10

Tim Schellekens

2.12.60

Papendrecht

27-03-10

1000 meter 

Pl

Naam

Prestatie

Plaats

Datum

1

Ad Peeters

2.33.3

Vught

13-08-88

2

Johan Verschure

2.37.9

Tilburg

10-06-94

3

René Peeters

2.41.3

Helmond

25-08-87

4

Ralph Jacobs

2.43.50

Heiloo

23-07-04

5

Jeroen Farla

2.43.9

Waalwijk

27-09-00

6

Stef Brenders

2.44.4

Eindhoven

03-09-86

7

Benno Snepvangers

2.44.53

Spijkenisse

16-04-16

8

Tim Schellekens

2.50.08

Drunen

22-06-10

9

Stijn Rutten

2.55.19

Drunen

23-06-11

10

Nick de Kort

2.59.4

Tilburg

10-06-94

1500 meter 

Pl

Naam

Prestatie

Plaats

Datum

1

Ad Peeters

3.57.0

Terneuzen

26-06-89

2

Christ Chabot

4.13.6

Veldhoven

26-05-87

3

Wouter Stokkermans

4.14.11

Wageningen

27-05-16

4

Johan Verschure

4.15.3

Roosendaal

10-08-93

5

Stef Brenders

4.20.5

Veldhoven

26-05-87

6

Ad Embrechts

4.22.2

Etten-Leur

10-05-94

7

Ralph Jacobs

4.25.00

Dongen

24-04-09

8

René Peeters

4.26.0

Oosterhout

18-09-88

9

Karel Timmermans

4.26.1

Weert

17-05-87

10

Martijn Flipsen

4.27.38

Wageningen

19-05-17

1 Engelse mijl 

Pl

Naam

Prestatie

Plaats

Datum

1

Ad Peeters

4.27.9

Eindhoven

09-06-88

2

Johan Verschure

4.47.2

Roosendaal

04-04-95

3

Stijn Rutten

4.55.10

Dongen

06-05-10

4

Ralph Jacobs

4.57.44

Dongen

19-05-11

5

Wouter Stokkermans

5.04.35

Dongen

17-05-17

6

Harm Rijswijk

5.10.0

Roosendaal

04-04-95

7

Joeri van Etten

6.08.0

Tilburg

09-03-14

2000 meter 

Pl

Naam

Prestatie

Plaats

Datum

1

Abdillahi Souleiman

6.00.0

Oosterhout

13-04-97

2

Ralph Jacobs

6.18.42

Beveren (B)

23-07-08

3

Stijn Rutten

6.27.70

Baarle-Nassau

08-07-10

4

Jeroen Farla

6.29.1

Oosterhout

01-04-01

5

Wouter Stokkermans

6.35.72

Vught

02-04-18

6

Jill Schalken

6.39.3

Waalwijk

06-04-03

7

Daan de Jong

6.40.0

Oosterhout

01-04-01

3000 meter 

Pl

Naam

Prestatie

Plaats

Datum

1

Ad Peeters

8.50.1

Roosendaal

03-08-88

2

Stef Brenders

9.00.7

Breda

1986

3

Christ Chabot

9.08.4

Breda

21-08-88

4

Wouter Stokkermans

9.27.76

Vught

05-05-16

5

Jacques Vinken

9.33.8

Roosendaal

03-08-88

6

Harm Rijswijk

9.44.2

Tilburg

31-05-96

7

Ad Embrechts

9.45.7

Zundert

20-04-95

8

Martijn Flipsen

9.46.91

Apeldoorn

10-03-18

9

Johan Verschure

9.50.1

Zundert

20-04-95

10

Johan Jacobs

9.53.29

Etten-Leur

30-05-95

3000 meter steeple chase 

Pl

Naam

Prestatie

Plaats

Datum

1

Martijn Flipsen

10.42.25

Grootebroek

09-09-18

2

Ralph Jacobs

10.45.91

Den Haag

31-07-05

3

Toine van Gils

11.16.0

Veldhoven

01-05-88

4

Stijn Rutten

13.07.05

Delft

18-09-10

5

Tim Schellekens

19.30.39

Delft

18-09-10

5000 meter 

Pl

Naam

Prestatie

Plaats

Datum

1

Abdi Said

15.03.3

Oosterhout

20-05-97

2

Abdillahi Souleiman

15.32.6

Bergen op Zoom

06-06-95

3

Stef Brenders

15.33.1

Vught

17-06-86

4

Christ Chabot

15.41.8

Etten-Leur

07-07-87

5

Karel Timmermans

16.13.8

Dordrecht

08-06-88

6

Toine van Gils

16.16.0

Oosterhout

09-06-88

7

Jacques Vinken

16.34.0

Vught

17-06-86

8

Wouter Stokkermans

16.51.34

Waalwijk

24-04-16

9

Friedy de Jong

16.53.0

Etten-Leur

21-05-95

10

Mark Havermans

16.56.8

Veldhoven

21-06-87

10.000 meter 

Pl

Naam

Prestatie

Plaats

Datum

1

Stef Brenders

32.48.6

Roosendaal

13-08-86

2

Christ Chabot

33.29.0

?

27-09-87

3

Jacques Vinken

34.53.4

Roosendaal

13-08-86

4

Ralph Jacobs

42.20.93

Delft

13-09-09

5

Stijn Rutten

46.08.97

Delft

19-09-10

Hoogspringen 

Pl

Naam

Prestatie

Plaats

Datum

1

Geert van 't Hullenaar

2.00

Dongen

19-01-03

 

Ralph Jacobs

2.00

Gent (B)

15-03-08

3

Roger Hamelinck

1.95

Dongen

24-09-00

 

Lekan Dalenberg

1.95

Grootebroek

09-09-18

5

Christiaan Langeveld

1.91

Vlijmen

17-12-95

6

Hans Prinssen

1.90

Breda

12-04-92

 

Mathijs van Gageldonk

1.90

Vught

02-06-11

8

René Peeters

1.87

Oosterhout

17-09-88

9

Ronnie Broeders

1.84

Veldhoven

08-02-92

10

Tim Schellekens

1.82

Dongen

27-09-14

Verspringen 

Pl

Naam

Prestatie

Plaats

Datum

1

Ronnie Broeders

6.75

Bergen op Zoom

17-05-92

2

Lekan Dalenberg

6.68

Grootebroek

09-09-18

3

Mark de Weerd

6.47

Oosterhout

19-04-92

4

Geert van 't Hullenaar

6.46

Zierikzee

18-05-03

5

Peter van der Vliet

6.41

Dongen

23-09-95

6

Roger Hamelinck

6.30

Dongen

05-10-02

7

Bram Denissen

6.20

Dongen

26-09-15

8

Kees van de Nieuwenhuizen

6.17

Etten-Leur

10-04-83

9

Kris Beerens

6.14

Hoboken (B)

07-12-02

10

Ralph Jacobs

6.13

Gent (B)

16-03-08

Polsstokhoogspringen 

Pl

Naam

Prestatie

Plaats

Datum

1

Tim Schellekens

3.60

Vlaardingen

25-05-14

2

Bram Denissen

3.23

Dongen

27-09-15

3

Mark Schellekens

2.92

Dongen

27-09-15

4

Ralph Jacobs

3.00

Dongen

27-09-09

5

Thomas van Schijndel

2.93

Dongen

27-09-15

6

Jesse Pfrommer

2.92

Dongen

28-09-14

7

Christiaan Langeveld

2.80

Veldhoven

21-09-97

 

Roger Hamelinck

2.80

Dongen

30-09-07

9

Willem Heijboer

2.60

Dongen

27-09-09

10

Karel Timmermans

2.40

Weert

17-05-87

 

Benno Snepvangers

2.40

Dongen

27-09-20

Hinkstapspringen 

Pl

Naam

Prestatie

Plaats

Datum

1

Lekan Dalenberg

14.30

Zevenbergen

22-04-18

2

Tim Schellekens

12.82

Dordrecht

25-04-10

3

Roger Hamelinck

12.78

Hoboken (B)

04-03-01

4

Benno Snepvangers

12.75

Dongen

11-05-16

5

Ralph Jacobs

12.31

Drunen

24-06-08

6

Mathijs van Gageldonk

12.29

Dongen

08-05-11

7

Kris Beerens

12.12

Dordrecht

01-03-03

 

Geert van 't Hullenaar

12.12

Bergen op Zoom

01-05-05

9

Coen Pfrommer

12.08

Vught

07-06-84

10

Ronnie Broeders

12.07

Dongen

29-08-91

Kogelstoten 7.260 gram 

Pl

Naam

Prestatie

Plaats

Datum

1

Ardy van Broekhoven

11.84

Dongen

30-09-06

2

Glenn Pols

11.72

Vught

22-04-19

3

Tim Schelllekens

11.16

Papendrecht

26-03-11

4

Geert van 't Hullenaar

11.09

Dongen

23-01-05

5

Ronnie de Leeuw

10.93

Waalwijk

15-05-94

 

Davey Danyluk

10.93

Dongen

22-01-06

7

Coen Pfrommer

10.91

Dordrecht

12-06-88

 

Jordy Pfrommer

10.91

Dongen

06-10-12

9

Robin van Sunten

10.73

Reusel

27-06-09

10

Martijn Flipsen

10.71

Apeldoorn

10-03-18

Discuswerpen 2.000 gram 

Pl

Naam

Prestatie

Plaats

Datum

1

Mark Sibering

35.10

Zierikzee

11-06-89

2

Glenn Pols

34.59

Vught

22-04-19

3

Coen Pfrommer

33.74

Vught

24-04-84

4

Mark Schellekens

33.33

Dongen

16-05-18

5

Ralph Jacobs

31.76

Papendrecht

28-03-09

6

Ronnie Broeders

31.62

Kapellen (B)

07-06-92

7

Stijn Rutten

31.61

Brasschaat (B)

20-09-08

8

Ardy van Broekhoven

31.44

Baarle-Nassau

27-05-08

9

Sam van der Pol

31.19

Dongen

20-04-19

10

Jesse Pfrommer

30.89

Dongen

07-04-13

Speerwerpen 800 gram 

Pl

Naam

Prestatie

Plaats

Datum

1

Ronnie Broeders

54.82

Weert

06-09-92

2

Ardy van Broekhoven

48.62

Tilburg

05-07-06

3

Joost Farla

47.95

Steenwijk

15-09-02

4

Mark Schellekens

47.86

Grootebroek

09-09-18

5

Roger Hamelinck

46.95

Oosterhout

01-04-01

6

Mark de Weerd

45.96

Oosterhout

19-04-92

7

Glenn Pols

45.22

Zundert

27-05-18

8

Martijn Flipsen

44.27

Dongen

07-04-18

9

Coen Pfrommer

44.18

Oosterhout

27-06-85

10

Jeroen Farla

43.74

Dongen

01-04-12

Kogelslingeren 7.260 gram 

Pl

Naam

Prestatie

Plaats

Datum

1

Ardy van Broekhoven

38.50

Eeklo (B)

14-10-06

2

Tim Schellekens

32.94

Helmond

16-06-11

3

Glenn Pols

24.39

Vught

22-04-19

4

Ralph Jacobs

22.59

Lisse

28-08-11

5

Stijn Rutten

16.53

Roermond

28-10-06

6

Kris Beerens

15.20

Roermond

25-10-08

7

Ronnie Broeders

12.64

Eindhoven

01-05-94

Gewichtwerpen 15.880 gram 

Pl

Naam

Prestatie

Plaats

Datum

1

Ardy van Broekhoven

10.80

Eindhoven

07-02-04

 

 

 

 

Beste Lijsten Mannen Overzicht