Trainingstijden Technisch Atletiek

Atledo is een atletiek- en trimvereniging met tal van mogelijkheden voor jong en oud.
Bij de afdeling Technische atletiek kunnen alle verschillende loop-, spring- en werponderdelen (zoals bijvoorbeeld sprinten, hordelopen, hoogspringen en kogelstoten) getraind worden.

Hierbij worden de atleten onderverdeeld in leeftijdscategorieën zodat iedereen kan trainen met zijn/haar leeftijdsgenoten. Atledo biedt technische atletiek aan voor alle leeftijden pupillen (ca. 6 - 10 jaar), junioren (ca. 11 - 18 jaar), senioren (ca. 19 - 35 jaar) en ook masters (35 jaar en ouder). Verder zijn er aparte mogelijkheden voor mensen met een verstandelijke beperking (Atletiek op Maat). Ook hebben we trainingsgroepen die zich naast de normale groepen richten op middellange afstandslopen en meerkamp.

Ben je overtuigd?  Word lid.

Trainingstijden Technische atletiek (met ingang van 1 oktober 2020)

Pupillen C en mini maandag 18.30 - 19.30 baan Monica Snepvangers
  woensdag 18.30 - 19.30 baan Monica Snepvangers
Bengt Kramer
       
Pupillen B maandag 18.30 - 19.30 baan Anne-Wil Snepvangers
Peter Kramer
  woensdag 18.30 - 19.30 baan Anne-Wil Snepvangers
Jan-Willem van Heteren
       
Pupillen A maandag 18.45 - 19.45 baan Lizette Bressers
Lisa Woudenberg
  woensdag 18.45 - 19.45 baan Lizette Bressers
Lise Aarden
       
Pupillen bonustraining zaterdag 16.00 - 17.30 baan Chuck Pols
       
Specials vrijdag 18.30 - 19.30 baan Monica Snepvangers
Lizette Bressers
       
Junioren D maandag 19.45 - 20.45 baan Iris Schoenmakers
  donderdag 19.00 - 20.00 baan Jan-Willem van Heteren
       
Junioren C maandag 19.45 - 20.45 baan Iris Schoenmakers
  donderdag 19.00 - 20.00 baan Jan-Willem van Heteren
       
Junioren A/B dinsdag 19.15 - 20.30 baan Arjan van der Lee
  donderdag 19.15 - 20.30 baan Arjan van der Lee
(met senioren/masters)
       
Senioren/masters maandag 19.30 - 21.00 baan Wil van Uijthoven
  donderdag 19.15 - 20.30 baan Wil van Uijthoven
(met Junioren A/B)
       
Vrije Training vanaf Junioren C zaterdag 10.00 - 11.30 baan vrije training
       
Specialisatie MiLa Loopgroep dinsdag 18.15 - 19.30 baan Johan Flipsen
  vrijdag 18.15 - 19.30 baan Johan Flipsen
  zondag 10.00 - 11.30 wisselt Johan Flipsen